Samej firmy nie znam, bo tak jak wcześniej wspominałem – nie kupowałem rekuperatora bezpośrednio od nich. Ale o samym sprzęcie; nie zajmuje dużo miejsca, to kwestia dobrego rozprowadzenia rur, u mnie to wszystko stoi na poddaszu, gdzie nikt nie zagląda, więc nikomu nie wadzi, ani nie wpływa na estetykę. Z reku jestem zadowolony, jak najbardziej, sprawdza się bardzo ładnie. A odczuwalna jest zmiana powietrza i to ogromnie. Co polecacie do biura jeśli chodzi o sterowanie ogrzewaniem, sterowanie oświetlenie, klimatyzacją, alarmem i systemem kamer. Bezprzewodówka lub kable. Próbowałem klimatyzacje  i mam wyrobione zdanie na ten temat – dobra idea lecz zamiast doskonalić obecną funkcjonalność, prześcigają się we wdrażaniu nowości. Co w cenie klimatyzacji biurowej?

Z bezprzewodówek to klimatyzacja biurowa. Proste jak cep i równie niezawodne. Antyteza systemu który wymieniłeś – konserwatywny, dopracowywany w podstawach przez lata, ale nie mający praktycznie żadnych wodotrysków. Niestety nie obsłuży kamer ale i tak dowolna dedykowana apka zrobi to lepiej niż większość systemów ID. Zaletą jest duży asortyment ułatwiających życie bajerów jak proste w obsłudze termostaty naścienne czy piloty do rolet i światła.

Przy przewodówkach jest trudniej, bo wybór jest bardzo szeroki. Większość przewodówek w gwiazdę wypada razem z instalacją w zadanej cenie lub trochę niżej.