Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on lut 19, 2020 in Wnętrze |

Narożnik skórzany – hit czy kit?

Narożnik skórzany – hit czy kit?

Czy skórzane narożniki nadal możemy traktować w kategoriach eleganckich mebli, które idealnie odpowiadają na współczesne potrzeby użytkowników? Czy ich design nie jest już nieco przebrzmiały, a ich wygląd nadaje się do rozpatrywania w kategoriach kiczowatych? Jeśli ty również szukasz odpowiedzi na te pytania i zastanawiasz się, jaki narożnik idealnie wpisze się w ideę nowoczesnego salonu, jesteś we właściwym miejscu. W tym tekście powiemy sobie co nieco na temat narożników skórzanych, ich designie oraz jakie meble nadal uznawane są za największy krzyk mody.

Skórzany narożnik od lat jest synonimem elegancji, bogatych wnętrz oraz ponadczasowego designu. Nie jest nadużyciem, jeśli powiemy, że od zawsze jest marzeniem wielu. Oprócz niebanalnego wyglądu, narożnik pokryty skórą ma wiele różnych innych zalet. Koniecznie przeczytaj ten tekst i dowiedz się dlaczego taki mebel nadal jest hitem.

Skórzany narożnik – kolory

Współczesne skórzane narożniki to bogactwo różnorodnych kolorów oraz faktur. Niezmiennie od lat największą popularnością cieszą się meble w koniakowym kolorze oraz różnych innych odcieniach brązu. Całkiem nieźle mają się nadal również czarne narożniki, ale w ostatnim czasie to jednak beż zaczyna odgrywać coraz większą rolę. Beżowe narożniki ze skóry idealnie dopasowują się do różnorodnych stylów. Potwierdzeniem tego jest możliwość umieszczenia go w skandynawskiej przestrzeni, która jak wiadomo uznawana jest za jedną z najbardziej wymagających.

Zalety skórzanych narożników – taki mebel to zdecydowanie hit!

Skórzane narożniki to niekończąca się ilość zalet. Po pierwsze meble są bardzo funkcjonalne. Niektóre z ich oprócz tego, że pozwalają na wypoczynek za dnia, stają się również wygodnym łóżkiem w nocy. Dodatkowo narożniki często wyposażone są w pojemniki na pościel – to pomaga w organizacji przestrzeni. Skórzane meble jest również bardzo łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy zwilżona szmatka, a plamy nie zostają na długo.